Hakkımızda


2015'den beri üretim ve faaliyetlerine profesyonel bir şekilde devam eden Lezzet'i Hicaz, her geçen gün hızla büyüyen ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen uzman kadrosu ile geleneksel tatlılarımızdan biri olan kadayıf üretimi yapmaktadır.

El değmeden üretilen ve paketlenen ürünlerimizle, modern ve son teknoloji makinelerimiz ile üretimimizi her gün bir adım öne taşımaktayız. Geleneksel damak lezzetimiz olan kadayıf konusunda ustalaşmış ve işimizi yürekten severek yapmaktayız. Kuruluşumuzdan bu yana müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve toplumun beklentilerini karşılayabilmek üzere, tüm ürünlerimizde hijyeni esas alarak, tüketime hazır, kaliteli, güvenli ve insan sağlığına uygun gıdaların üretilmesini sağlamaktayız.

Keresteciler Sanayinde yer alan modern üretim tesisimizde son derece hijyenik koşullarda geleneksel damak tadını koruyarak gerçekleştirdiğimiz kadayıf üretiminin yanı sıra AR-GE çalışmalarımıza da devam etmekteyiz.

En büyük gayemiz; bugün olduğu gibi gelecekte de en lezzetli, kaliteli ve güvenli ürünlerimizi bayilerimiz aracılığı ile son tüketiciye ulaştırmaktır. Bugüne gelmemizde emeği geçmiş tüm bayilerimize, müşterilerimize, dostlarımıza ve vefakar personelimize sonsuz teşekkürlerimizle...